Pogoń Szczecin

Dyskusje związane z polskim kopaniem
shawn
Młodzieżowiec
Młodzieżowiec
Been thanked: 4 times

Re: Pogoń Szczecin

Post autor: shawn »

Skrót jest na YT, rzeczywiście sytuacji mieliśmy sporo. Niemniej nie ma się czym podniecać, Hansa to beniaminek i jedna z najsłabszych drużyn 2BL, nie zagrali też najmocniejszym składem, od takich rywali musimy być wyraźnie lepsi.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gracz Pierwszego Składu
Gracz Pierwszego Składu
Has thanked: 80 times
Been thanked: 55 times

Post autor: PietroBosman »

Tego karnego to można było dać Parzyszkowi. W końcu chłop może by się odblokował.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gracz Pierwszego Składu
Gracz Pierwszego Składu

Znowu wygrana wypuszczona z rąk w ostatnich minutach... Bardzo słaby ten mecz w wykonaniu Portowców.Radomiak miał więcej klarownych sytuacji...ale, cholera, myślałem, że to dowiozą.

shawn
Młodzieżowiec
Młodzieżowiec

Co tu dużo gadać. Trzecie zwycięstwo (po siedmiu kolejkach!) wypuszczone w podobny sposób. Tyle dobrego że cała liga póki co gra w kratkę, ta kolejka to już wybitnie ułożyła się pod nas, ciągle jest to trzecie miejsce, ale mogło i powinno być lepiej, przydałby się jakiś wstrząs w szatni.
Inna sprawa, że Radomiak dzisiaj lepszy, solidny zespół który powalczy z każdym, nieprzypadkowo mają już na koncie wygraną z Legią i remis na Lechu. Na to też trzeba brać poprawkę oceniając naszą grę. W pierwszej połowie było powiedzmy OK, w drugiej kleiło się coraz mniej i mniej, a ostatnie 30 minut to już kompletny brak kontroli.
Cóż, pozostaje czekać na jakąś poprawę w grze, to co prezentujemy w większości meczów na pewno nie wystarczy do miejsca w piątce, tym bardziej w trójce. Obawiam się meczu z Cracovią, co mówi samo za siebie.

Stipica 6 - Stolarski 6, Kostas 7, Zech 7, Mata 7 - Drygas 4 - Kucharczyk 4, Smoliński 4, Kurzawa 7, Jean Carlos 7 - Parzyszek 6.

Awatar użytkownika
karollo89
Rezerwowy
Rezerwowy
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Post autor: karollo89 »

Niby czułem, ale i tak - pierdolę to. Do soboty jestem maksymalnie obrażony na tę drużynę.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gracz Pierwszego Składu
Gracz Pierwszego Składu

karollo89 pisze:
14 wrz 2021, 13:08
Niby czułem, ale i tak - pierdolę to. Do soboty jestem maksymalnie obrażony na tę drużynę.
Możesz przedłużyć sobie wkurw na Portowców...gra i wynik- żenada.

shawn
Młodzieżowiec
Młodzieżowiec

Ah shit, here we go again. Dziwny był to mecz. Słaba pierwsza połowa i prowadzenie, całkiem dobra druga i kolejny gol stracony w ostatnim kwadransie. Nie wiem już nawet jak to skomentować, ogólnie od dłuższego czasu, poza nielicznymi przebłyskami, oglądanie naszych meczów nie sprawia przyjemności. Kosta chyba już nie ma pomysłu jak to poukładać, jak nie znajdzie go w przerwie reprezentacyjnej, to może czas się pożegnać...

Stipica 8 - Stolarski 8, Kostas 7, Malec 7, Mata 8 - Dąbrowski 6 - Kucharczyk 5, Kozłowski 6, Drygas 5, Kurzawa 4 - Parzyszek 4.

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gracz Pierwszego Składu
Gracz Pierwszego Składu

Na papierze skład ma potencjał na coś więcej niż tylko przeciętność. A w przeciętność zaczynamy dryfować...

Awatar użytkownika
Bzyku
Junior
Junior
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Post autor: Bzyku »

Na papierze to my mamy skład na walkę o mistrza:

Dante - top ligi
Zech - Kostas - top ligi
Mata, Bartkowski - całkiem dobrzy
Dąbrowski - top ligi
Grosicki , Kucharczyk - top ligi
Kozłowski - jeden z największych talentów
Kowalczyk - top ligi w ilości tatuaży
Kurzawa - materiał na dobrego zadaniowca
Do tego Drygas, Żurawski, Jean Carlos, Smoliński - to nie są też źli grajkowie
Tylko atak kuleje

Mamy jak na tą ligę naprawdę dobrą pakę. Pora zacząć wymagać czegoś więcej niż męczenie buły i boiskowy minimalizm.
Quite an experience to live in fear, isn’t it?
That’s what it is to be a slave

Awatar użytkownika
Maldini
Rezerwowy
Rezerwowy
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Post autor: Maldini »

No, ja o tym pisałem wielokrotnie i to nie będąc szczególnie na bieżąco, i oglądając jedynie niektóre Wasze mecze. Nawet Ci nieszczęśni Gorgon, Parzyszek czy Zahovic - którzy może nie wyrywają z fotela, ale to też nie są byle ogórki. Runjaic i tak sporo z tą drużyną zrobił, może po prostu doszedł do ściany? Z drugiej strony - jacyś wymarzeni następcy ;)?

Awatar użytkownika
karollo89
Rezerwowy
Rezerwowy
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Post autor: karollo89 »

Szkoda, że nie mamy w drużynie tak przebojowego gościa.
https://juststream.live/RadixKeenDystrophy

Oczywiście żart, u Runjaica i tak nie miałby szansy na grę, a w Łęcznej może pokazać swój talent.

ODPOWIEDZ